Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann vám poradí zcela individuálně.

> Dobré důvody pro vchodové dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro

Celoplošné dveřní křídlo zevnitř i zvenku

Vchodové a domovní dveře ThermoPro přesvědčují moderním designem: Tvarově krásné, zevnitř i zevně celoplošné ocelové dveřní křídlo s profilem křídla uloženým uvnitř prostě vypadá dobře. Dveře, z vnitřní strany celoplošné, působí jako vnitřní dveře pro obytné prostory a velmi dobře ladí s interiérem vašeho domova.

Vysoká úroveň tepelné izolace

V současné době záleží na úspoře energie všude v domě. Dveře ThermoPro k tomu významně přispívají. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 46 mm nebo 65 mm zcela vyplněnému tuhou polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze!

ThermoPro: Hodnota UD až 1,1 W/ (m²·K)

ThermoPro Plus: Hodnota UD až 0,82 W/ (m²·K)

Uzamknutí bránící vloupání

Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoPro standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím. Strana závěsů je u dveří ThermoPro zajištěna bezpečnostními čepy. U dveří ThermoPro Plus zajišťuje průchozí zajišťovací lišta stranu závěsů proti vypáčení. To vám dává dobrý pocit.

Bezpečnostní vybavení RC 2 bránící vloupání

Všechny domovní dveře ThermoPro Plus, i s bočními díly a horními světlíky, a také mnoho vchodových dveří ThermoPro dostanete i s výbavou RC 2 – pro větší bezpečnost pro vás a celou vaši rodinu.

RC 2 popisuje bezpečnostní třídu dveří proti vloupání a odpovídá dosavadní třídě WK 2.

Netříštivé prosklení

Dveře ThermoPro mají standardně dvojité nebo trojité prosklení. Jak vnitřní, tak venkovní strana je z bezpečnostního skla, což pro vás znamená: Pokud by se tabule někdy rozbila, rozpadne se na malé kousky bez ostrých hran – tím se pro vás i vaši rodinu značně snižuje nebezpečí zranění.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search