Vchodové dveře ThermoPro

Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann

Dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova.

Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann vám poradí zcela individuálně.

> Dobré důvody pro vchodové dveře Hörmann ThermoPlus / ThermoPro

Celoplošné dveřní křídlo zevnitř i zvenku

Vchodové a domovní dveře ThermoPro přesvědčují moderním designem: Tvarově krásné, zevnitř i zevně celoplošné ocelové dveřní křídlo s profilem křídla uloženým uvnitř prostě vypadá dobře. Dveře, z vnitřní strany celoplošné, působí jako vnitřní dveře pro obytné prostory a velmi dobře ladí s interiérem vašeho domova.

Vysoká úroveň tepelné izolace

V současné době záleží na úspoře energie všude v domě. Dveře ThermoPro k tomu významně přispívají. Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 46 mm nebo 65 mm zcela vyplněnému tuhou polyuretanovou pěnou mají dveře vynikající tepelně izolační vlastnosti. Tak ušetříte energii, tedy hotové peníze!

ThermoPro: Hodnota UD až 1,1 W/ (m²·K)

ThermoPro Plus: Hodnota UD až 0,82 W/ (m²·K)

Uzamknutí bránící vloupání

Protože se doma se svou rodinou chcete cítit bezpečně, jsou všechny dveře ThermoPro standardně vybaveny vícenásobným uzamknutím. Strana závěsů je u dveří ThermoPro zajištěna bezpečnostními čepy. U dveří ThermoPro Plus zajišťuje průchozí zajišťovací lišta stranu závěsů proti vypáčení. To vám dává dobrý pocit.

Bezpečnostní vybavení RC 2 bránící vloupání

Všechny domovní dveře ThermoPro Plus, i s bočními díly a horními světlíky, a také mnoho vchodových dveří ThermoPro dostanete i s výbavou RC 2 – pro větší bezpečnost pro vás a celou vaši rodinu.

RC 2 popisuje bezpečnostní třídu dveří proti vloupání a odpovídá dosavadní třídě WK 2.

Netříštivé prosklení

Dveře ThermoPro mají standardně dvojité nebo trojité prosklení. Jak vnitřní, tak venkovní strana je z bezpečnostního skla, což pro vás znamená: Pokud by se tabule někdy rozbila, rozpadne se na malé kousky bez ostrých hran – tím se pro vás i vaši rodinu značně snižuje nebezpečí zranění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top