- VJEZDOVÉ BRÁNY -

Fascinující komfort a přesvědčivá bezpečnost. To jsou naše vjezdové brány.

Automatické vjezdové brány na dálkové ovládání jsou dnes již standardem, bez kterého si vjezd do svého domu těžko představíte. Pomůžeme vám s výběrem. Naše vjezdové brány jsou moderní a hlavně bezúdržbové řešení pro každý typ stavby. Dodáváme většinu provedení bran, které vaše vjezdy vyžadují. Mezi oblíbené řešení patří automatické vjezdové brány, které ovládáte standardně pomocí dálkového ovladače, ale dnes i pomocí telefonu. 

Jaká je cena vjezdové brány s elektropohonem?

Cena závisí na mnoha parametrech jako je rozměr (šířka x výška), provedení, barva, ovládání a další příslušenství. Vjezdová brána má vyšší pořizovací cenu než například ocelová brána s povrchovou úpravou zinkováním, ale její nespornou výhodou je stálost materiálu a žádné další investice na její údržbu. Případně je možné zvolit hliníkové brány, které jsou výrazně lehčí než ocelové a díky tomu šetří váš pohon.

Hledáte ceník vjezdových bran, které vyrábíme a dodáváme?

Hledáte ceník vjezdových bran, které vyrábíme a dodáváme? Standardní rastrový ceník bran není zveřejněný na našich webových stránkách. Tyto ceníky můžou být zavádějící a proto vám raději zdarma vypracujeme komplexní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail.

Jaký je termín dodání automatické brány?

Standardní termín výroby je 8 týdnů. Nicméně i s termínem se dá pracovat. Je třeba ale zdůraznit, že termín se prodlužuje v případě nadstandardní barvy nebo atypického provedení a to až na 10 týdnů. Jistě si říkáte, že je to dlouhý termín a že jinde to zvládnout rychleji. My však věnujeme výrobě úplnou pozornost každému detailu a výsledek stojí opravdu za to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top