Rolovací vrata a rolovací mříže

Hospodárná, robustní a spolehlivá

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann z hliníku a oceli jsou díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata a mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

Vysoká specializace ve výrobě rolovacích vrat a mříží značně přesahuje běžný standard. Změna speciálních řešení patří v našem výkonném týmu ke každodenním úkolům.

Další informace naleznete v katalogu a montážních údajích.

Bezpečná o osvědčená

Technika tažných pružin značně ulehčuje ruční otvírání a zavírání vrat. Rolovací vrata / rolovací mříže SB až do velikosti 6000 × 4500 mm tak mohou být otvírána a zavírána s malým vynaložením síly. U rolovacích vrat / rolovacích mříží s volitelným pohonem šetří technika tažných pružin mechaniku vrat a techniku pohonu.

Dokonale vzájemně sladěno

Přesné sladění komponent vrata, pohon a řídicí jednotka zajišťuje bezporuchový provoz rolovacích vrat / rolovacích mříží. Protože celé řešení vrat pochází od jednoho výrobce, je vzájemné působení optimálně sladěno.

Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann mají dlouhou životnost a funkční bezpečnost, vyznačují se však také velkou mírou snadnosti údržby.

Standardně u WA 300 R S4

V kombinaci s pohonem WA 300 R S4 přesvědčují rolovací vrata / rolovací mříže SB a TGT vysokou bezpečností při otvírání i zavírání. Díky standardní funkci mezní síly ve směru „otvírání“ a „zavírání“ není pro splnění požadavků normy DIN EN 12453 u většiny variant pláště a rozsahů velikosti nutná instalace zajištění před zavírací hranou.

Minimální ztráty tepla a šetrný chod vrat

Rolovací vrata Hörmann classic s volitelným systémem ZAK uzavírají těsněji a minimalizují tak ztráty tepla. Systém ZAK posouvá svazek na konzolách a vede plášť rolovacích vrat přesně tak, aby stále svisle zajížděl do vodicích kolejnic. To šetří vrata, zajišťuje menší provozní hluk a snižuje možnost otěru. Kromě toho potřebujete menší montážní prostor u překladu.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search